25 lut 2013

Tzipi Livni - minister, prostytutka i zabójczyni z Mossadu w jednym


Była minister spraw zagranicznych Izraela Tzipi Livni przyznała że mordowała arabskich uczonych na terenie Europy, pracując dla Mossadu.

Przyznała też że była prostytutką, filmowała siebie i klientów podczas aktów seksualnych aby później ich szantażować, manipulować, zdobywać tajemnice państwowe i zmuszać do współpracy.

Tzipi Livni, wyjawiła że pracując jako agentka Mossadu uprawiała seks z arabskimi osobistościami "w celu wciągnięcia ich w skandaliczną sytuację i zdobycia tajemnic państwowych oraz politycznych ustępstw na korzyść Izraela". Przyznała się do morderstw na terenie Europy, gdzie ofiarami byli arabscy intelektualiści. Dodała że Mossad był zmuszony do takich interwencji (czytaj: morderstw) w imię bezpieczeństwa.

W niedawnym wywiadzie dla brytyjskiego "The Times", w obecności prasy izraelskiej i arabskiej, Livni stwierdziła że "nie widzi nic złego" w używaniu seksu i mordowaniu dla dobra Izraela. Powiedziała że jest dumna ze swoich osiągnięć i nie zawahałaby się uczynić tego ponownie dla Izraela. Niedawno głośno było o wypowiedzi izraelskiego rabina Chachana Israeli Ari Shaphota, który oświadczył że "seks z wrogiem w zamian za ważne informacje" jest dozwolony, twierdząc że "żydowska religia na to zezwala".

Tzipi Livni pracowała na kilku wysokich stanowiskach. Była na czele partii Likud ale później dołączyła do Ariela Sharona tworzącego partię Kadima. Była ministrem spraw zagranicznych w rządzie Olmerta i jest współodpowiedzialna za atak na Liban (2006) i na Gazę (2008).
W grudniu 2009 roku Tzipi Livni została zmuszona do odwołania wizyty na żydowskiej konferencji w Londynie po tym, jak brytyjski sąd wydał nakaz jej aresztowania.

Po upadku gabinetu Olmerta, partia Kadima pokonała Likud zdobywając parlamentarną większość w wyborach 2009, ale nie była w stanie stworzyć gabinetu, który ostatecznie dostał się w ręce Netanjahu. Wcześniej Livni była oficerem Mossadu przeczesującym stolice europejskich państw w poszukiwaniu palestyńskich i arabskich ofiar.

Źródło: http://www.mathaba.net/news/?x=632080

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz